Titles you rated
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Keep BreathingRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Dark LegacyRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0