Titles you rated
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0- Free and Easy: The Rookie Densuke Hamasaki Season 2Rated ★ 3.5
- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.5
You’ve Got Someone to Come Home ToRated ★ 3.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5
Fugitive FlowerRated ★ 1.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 1.0
Hotel ConciergeRated ★ 3.0
The Detective is Way AheadRated ★ 2.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.5
QueenRated ★ 3.0- Black ScandalRated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.5
Last ChanceRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0