Titles you rated
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0