Movies
Ratings
26
American SniperRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0