Titles you rated
The Bear Season 2Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.5