Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0