Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- We Great Guides Season 2Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- Dog Days of SummerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 4.0