Series
Ratings
110
Are You Human?Rated ★ 0.5
From Five To NineRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 0.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5