Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0