Titles you rated
Going by the BookRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The ReefRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 4.5