Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0