Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0