Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
MaskRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0