Movies
Ratings
20
HarmonyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0