Movies
Ratings
15
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5