Movies
Ratings
147- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
More than FamilyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0