Movies
Ratings
241
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5