Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5