Series
Ratings
50
Paradise RanchRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 1.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
LastRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0