Movies
Ratings
410
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0