Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Homicide: New YorkRated ★ 3.5
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy MilliganRated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 4.0
Killer SallyRated ★ 3.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0