Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5