Series
Ratings
12
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0