Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5