Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0