Titles you rated
The DressmakerRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0