Series
Ratings
72
Another Miss OhRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
Rules of LoveRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 1.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0