Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0