Series
Ratings
121
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0