Titles you rated
Black Phone 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
Dead of WinterRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Die AloneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
AshRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The AmateurRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0