Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.0- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Not OthersRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5