Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5