Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5- TransparentRated ★ 3.0
- サプリRated ★ 2.5
- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- 한도쿠Rated ★ 4.5
33 pun tanteiRated ★ 4.5- Glass MaskRated ★ 3.5
- remoteRated ★ 4.5
- 33 pun tanteiRated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0- 조금은 보은이 되었을까Rated ★ 4.0
- 일본인이 모르는 일본어Rated ★ 5.0
- 스타의 사랑Rated ★ 4.0
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 5.0
- My HusbandRated ★ 5.0
- Stand up!!Rated ★ 4.0