Movies
Ratings
238
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 0.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5