Movies
Ratings
322
Quantum LoveRated ★ 0.5
AmyRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Midnight Diner 2Rated ★ 1.0
AmélieRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 5.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.5
BernieRated ★ 4.5
New York, I Love YouRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
3 GenerationsRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 1.5
The BFGRated ★ 5.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 5.0
Certain WomenRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 0.5
ShameRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0