Movies
Ratings
23
August RushRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0