Titles you rated
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0