Series
Ratings
14
Mob Psycho 100Rated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0