Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.0
OfficeRated ★ 0.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5