Series
Ratings
103
Attack on TitanRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5- Semantic ErrorRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.5
Free!Rated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0