Movies
Ratings
21
The ServantRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0