Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 2.5
DerailedRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5