Movies
Ratings
16
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5