Titles you rated
New HeartRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 1.0