Titles you rated
The PianistRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0