Titles you rated
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0 My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
 PonyoRated ★ 5.0 PonyoRated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 Despicable Me 2Rated ★ 5.0 Despicable Me 2Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
 My Brilliant LifeRated ★ 4.5 My Brilliant LifeRated ★ 4.5
 Men in Black IIRated ★ 4.0 Men in Black IIRated ★ 4.0
 A Frozen FlowerRated ★ 4.5 A Frozen FlowerRated ★ 4.5
 UpRated ★ 5.0 UpRated ★ 5.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5 Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
 Way Back HomeRated ★ 3.5 Way Back HomeRated ★ 3.5
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0 200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Forever the MomentRated ★ 4.0 Forever the MomentRated ★ 4.0
 The ServantRated ★ 5.0 The ServantRated ★ 5.0
 Kung Fu PandaRated ★ 5.0 Kung Fu PandaRated ★ 5.0
 Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0 Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0