Series
Ratings
133
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Time HotelRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5