Movies
Ratings
182
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0