Movies
Ratings
82
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0