Titles you rated
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Troll HunterRated ★ 1.5
The SacramentRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 3.0
Hangar 10Rated ★ 1.5
Frankenstein's ArmyRated ★ 2.5
Chernobyl DiariesRated ★ 1.0
Diary of the DeadRated ★ 2.0
AfflictedRated ★ 2.5- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 1.5
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 2.5
Mokdugi VideoRated ★ 2.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 2.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5